O nás

My, BONO TRADING, s.r.o., sme prvá spoločnosť na Slovensku, ktorá sa zaoberá zábavnou technikou komplexne. Naše produkty, ako sú biliardové stoly, šípkové automaty, stolné futbaly, šťastné kolesá, ale aj hudobné automaty, silové automaty a ich príslušenstvo nielen vyrábame a predávame, ale ich aj prevádzkujeme takmer po celej SR, v Čechách a aj v Rakúsku. 

Samozrejmosťou sú pre nás služby ako servis zábavnej techniky, výmena plátna na biliardových stoloch atď., ktoré pre Vás zabezpečuje náš tím skúsených servisných technikov. Hlavnými činnosťami spoločnosti teda sú výroba biliardových stolov, výroba pokrových stolov, výroba kasínových stolov (black jack, roulette), výroba jukeboxov, prevádzkovanie jukeboxov, prevádzkovanie biliardových stolov, stolných futbalov a elektronických šípok, výmena plátna na biliardových stoloch, servis zábavnej techniky. 

Na trhu pôsobíme už takmer dvadsať rokov a za ten čas sa nám podarilo získať silné postavenie v predaji nevýherných hier, ako je biliard, stolný futbal a šípky, ale aj v predaji príslušenstva k výherným a hazardným hrám, ako sú pokrové a kartové stoly a príslušenstvo k hre. Naša ponuka je naozaj široká. Ponúkame pokrové stoly profesionálne aj domáce, plastikové a papierové hracie karty, kompletné pokrové príslušenstvo, pokrové doplnky, oblečenie a mnoho iného. Sme najväčším predajcom pokru na Slovensku a v Čechách. Naše výrobky môžete nájsť tiež v popredných kasínach na Slovensku, v Čechách, Rakúsku, Lotyšsku, Estónsku, Monaku, Nemecku a ďalších európskych krajinách.